Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 13.03.2012 20:32:30 

Novinky 2009
31.12. dneska má Belinka 7 let

 

  - ale neslaví to, protože nemá ráda ohňostroje a Silvestra vůbec

 


 

26.12.                                                           Dag a Bree


12.12.09 - agility závody "Vánoční dárek", Masečín  - v Masečíně původně neměla závodit Džejmí, měla být nakrytá, ale nepovedlo se tak měla peška Belinka. Byla s námi teda jenom jako fanynka a hlídací teta pro malou Bree. Fandila dobře protože Džejminka vyhrála krásné ceny i když neměla ani jeden běh čistý.
vyhrála agility a byla třetí v jumpingu a druhá v součtech. Ještě že tak, protože koláč za první místo byl fakt obří, ten náš za druhé byl akorát.  Hlídala taky dobře, Bree si neměla nač stěžovat, spinkala si ve vytopeném autíčku a občas se proběhla po louce a v lese. Dagča se zase snažil, byl soustředěný, disky byly jenom z nezkušenosti jeho i páníčka, jeden běh dokonce doběhli na 13. místě .

9.12.09 - dneska se naše smečka rozrostla o malého dráčka jménem Bree. Už teď je jasné že s Dagem budou dvojka , máme se na co těšit . První fotky zde:  http://bajambe.rajce.idnes.cz/Bree/

 

 

 

28.-29.09 - agility závody "O Kozinův čakan" Horšovský Týn - tak se Dag konečně dočkal závodní premiéry a docela mu to i šlo . Dokonce doběhl i jeden parkur a to zkoušku LA1 na D . Ani moc neshazoval, problém mu dělaly hlavně náběhy do slalomu, nějak je zapomněl i úplně rovné . Holky se snažily a vyhrály celkem čtyři velké koláče . Belinka si taky splnila v sobotu třetí zkoušku na novou kartu a má tak splněné trojky na další rok, asi to ale neví a splnila zkoušku poctivě i v neděli . Džejmí se taky snažila a dělala i zóny na kladině, asi je snad ráda že se krytí nepovedlo a ona může dál závodit .

14.11.09 - Byli jsme na výletě na Bukové hoře - fotky zde  http://bajambe.rajce.idnes.cz/Vylet_Bukova_hora_14.11.09/

 


6.11.09 - noční dálkový pochod Ústí nad Labem - Milešovka - na Milešovku jsme vyrazili konečně všichni včetně Dagýska, pro kterého to byl první dlouhý výlet od zranění. Asi je z něj hoodně unavený, protože teď když tu píšu, nosí mi hned dva balonky najednou  . Další členkou výpravy byl Móňa s borderkou Bonnie a maďarkou Adélkou. Vyrazili jsme něco po půl čtvrté a Móňa nasadila šílené tempo, které jí vydrželo skoro celou cestu. Trochu zvolnila jenom když telefonovala. My s Milanem jsme se jí ale statečně drželi takže už v půl osmé jsme byli nahoře na Milešovce  . Výlet byl fajn a doufám že si ho příští rok zopakujem . Ještě patří velký dík Petře za odvoz .

 

17.-18.10.09 - agility závody "memoriál Jolany Troppové a jedničkářský speciál", Plzeň - V Plzni měl mít premiéru Dagýsek, bohužel kvůli zranění závodit nemohl . Vymysleli jsme tedy že já poběžím jenom s Džejmí v sobotu a Milan si vyzkouší jak se běhá s A3Chem Belíkem  oba dny. Dokonce před závody stihli i dva tréninky. Nakonec jsme kvůli zimě zůstali jen v sobotu. Belinka nezklamala a hned první běh čistě vyhrála . Ve zkoušce a v agility jí páníček vykouzlil odmítnutí, ale přesto vyhráli součty small . Za to Džejmí moc nevnímala a výsledkem bylo třikrát disc.

10.10.09 - agility závody "speciál šeltií", Dvůr Králové - Džejminka vyhrála jumping a Belinka agility. Pak ještě Belinka vyhrála zkoušku, protože si je teď plní na novou kartu . Ale jinak se moc nedařilo, hlavně s Džejmí. Belinka byla nakonec 3. v šeltiích a to i s jedním discem.

27.-4.10.09 - agility tábor Hamrníky - v neděli po Děčíně jsme vyrazili na Dagčův tábor. Po prvním šoku z chatky jsme zprovoznili záchod a biolit vyhnal všechny místní hmyzí obyvatele. Areál je moc pěkný, holky si užívaly procházek v lese a agilitně odpočívaly. Dagýsek se vážně snažil, tyčky mu skoro nepadaly ( občas nějaká páníčkovi). Teda až do čtvrtka kdy Dag naboural do plechového látkáče  . Teď si léčí tlapku a prasklý bubínek v uchu . Musel na rentgen k ortopedovi,  při té příležitosti jsme mu nechali udělat i rentgen kyčlí a loktů. Výsledek je perfektní DKK i DLK 0/0 .

26.9.09 - agility závody "O pohár města Děčína" - v Děčíně je Belinka vždycky vtipná a i letos dodržela tradici . Zkoušku ale zaběhla čistě, asi ví že má novou kartu a že teď má ty zkoušky plnit . Džejmí vyhrála čistě zkoušku i jumping. Zapeklité agility vyhrála i s jednou chybkou, jak jinak než sestupkou na kladině . Kladina se ale běžela dvakrát takže jedna zóna se povedla krásně. Džejmča teda vyhrála i celkové součty a hromadu cen  .
 

19.9.09 - neoficiální agility závody,Chlumec - na neoficiálkách závodili všichni naši pejsci. Belinka s "vypůjčenou" psovodkou Miluškou potvrdila, že má místo mozku parkur a že jí je jedno s kým poběží. Jamie se diskla v jumpingu hned na startu, protože koukala na rovně mířící překážku. Start byl ale trochu doprava, no trojkový pes, ne . Hvězdou byl Dag. Za prvé tím, že docela zvládl celkem těžké a dlouhé začátečnické parkury, za druhé pro své plynulé proběhnutí mimo parkur položeného složeného tunelu a následné navázání a doběhnutí běhu . Na videu jen na chvilku zmizí ze záběru, rozesměje diváky a vrátí se na kladinu .
 

11.-13.9.09 - MČR v agility,Žamberk
Belinka se stala mistrem republiky 2009 v družstvech small !!!
spolu s Monikou Fantovou s Kelli, Andreou Písaříkovou s Chicem a Luckou Tomáškovou s Fandym.

 Po dvou letech opět v Žamberku na MR. Opět krásný prostorný kemp s restaurací hned vedle parkurů jenom na venčení pro nás už nic moc. Před dvěma lety tu totiž nevedla cyklostezka a nejezdilo tolik bruslařů . Takže moc prostoru na proběhnutí holek aniž by hrozilo že si uloví bruslaře, hlavně Džejmí se vždycky vytočí tak že pak není schopná se soustředit na parkur. Belinka v sobotu zaběhla čistě družstva i CACiAg  (v něm skončila 3.), jen v jednotlivcích jí spadla tyčka. Džejmí zaběhla jen jednotlivce - s chybou za dotyk. Protože naše small družstvo bylo po sobotě na 2. místě, čekalo nás napínavé finále. Belinka běžela jako první z družstva a čistě, Chico také čistě, třetí běžel Fandy a diskl se, ale Kelli opět čistě a vyneslo nám to 2. místo za neděli a skvělé 1. místo v součtu.  V jednotlivcích jsem se pak diskla s oběma holkama na stejném místě. Belince byl ještě v Žamberku předán diplom A3 šampióna.  Dag si na závodech užíval, koupal se v potoce a protože nechytá bruslaře mohl chytat na venčící louce  frisbee . Doma v pondělí rozkousal matraci v posteli v psím pokoji, asi nám tím chtěl říct, že když se jede závodit agi pan Dag se nevynechává . No už se brzo dočká .

9.9.09 - přidáno pár agility a flyball fotek od Markéty Procházkové                                                           http://bajambe.rajce.idnes.cz/trenink_agility_25.8._09_flyball_Happy_micek/

29.-30.8.09 - agility závody "Purina Pro Plan Cup" Mladá Boleslav - ve druhém kole Pro Plan Cupu nám spadly občas nějaké tyčky, ale zas fungovaly zóny, nemůžem mít přeci všechno .  Džejmí nakonec byla třetí v součtu závodu a stala se celkovým vítězem MA Agility Pro Plan Cupu 2009. Belinka si součty zkazila diskem za útěk ze startu. Dagýsek obešel všechny stánky, dostal nový náhubek ( asi má z něj velikou radost) vtipné velikosti dalmatin fena, ale fakt mu sedí  a zapózoval u fotografa ve stánku Brita.

 

22.-23.8.09 - flyballový turnaj Happy míček Litoměřice  - na flyball jsme jeli jako pomocníci ale i jako závodníci. Závodili jsme za nové družstvo Twister ve složení Jamie s Milanem, Belinka s Martinou, německá ohařka Gala s Jarmilou, maďarka Adéla s Monikou a borderka Bonnie s Pájou. Na to že jsme předtím měli tři společné tréninky nám to tam docela šlo. Psíci většinou běhali kam měli, když ne tak se jednalo hlavně o Belinku, která za vtipnější  považovala chytat pejska na vedlejší dráze .  Má místo mozku agility parkur a víc se jí tam prostě nevejde . Jamie je šílenec, to už se ví, na trénincích měla časy 4,6 s.
15.8.09 - agility závody Klášterec n. Ohří - Belince hrozilo, že na závody nepojede. Překousla si totiž klíště, jeho zbytek jí zůstal ve stehně a nějak se dostal docela hluboko a tam dělal problémy. Noha jí hrozivě otekla, na veterině  dostala antibiotickou mast a vypadalo to že běhat nebude. Naštěstí jí začal téct hnis a odkryl v ráně malého smrdutého vetřelce. Když jsem ho vytáhla noha splaskla a rána už se hojila rychle. Belinka byla zřejmě taky ráda že se ho zbavila, doběhla totiž třikrát čistě a první . Džejmí neměla žádného vetřelce tak si dělala co chtěla , sice druhý disc byl možná můj, ale zóny neudělala ani disklá a to ani na áčku .  Poslední jumping čistě vyhrála, protože je prostě jumpingová specialistka . Dagýsek závodil začátečníky a šlo mu to moc hezky, celou dobu byl soustředěný. Trénujeme teď jen 55 cm skoky proto jsme ho nahlásili radši do medium a shodil jenom jednu tyčku, teda spíš jí shodil páníček . Čas byl letecký, s jednou tyčkou stačil na čtvrté místo.

Video Dag -  http://www.youtube.com/watch?v=aGJWuTD2s5M

Jamie -  http://www.youtube.com/watch?v=EywWoEeRKVU&feature=channel

Belí -  http://www.youtube.com/watch?v=fAdOrhXiIrk&feature=channel

 

  


 

4.8.09 - dneska nám umřela Baruška..srdíčko jí už nějakou dobu zlobilo a dnes dotlouklo...

 


 

18.-19.7.09 - agility závody "Purina Pro Plan Cup" Mladá Boleslav - tady se dařilo střídavě, Džejminka se projevila jako jumpingová specialistka a vyhrála jump v sobotu i v neděli. Ještě čistě vyhrála zkoušku v neděli. Jinak bylo nějaké odmítnutí, zóna i tyčka. Celkově 2. místo v součtu. Belinka běžela čistě v sobotu agility, jenom z látkového tunelu jela chvíli po zádech  a skončila na 4. místě. Ve zkoušce se vtipně diskla už na druhé překážce a jumping zaběhla čistě a 2. místo. V neděli v agilitách i s jedním odmítnutím bylo 2. místo, ve zkoušce čistě 1. místo a v jumpingu si předčasně odstartovala a shodila první tyčku. Celkově v součtu taky 2. místo.

Video Beli :   http://www.youtube.com/user/DagValiantM#play/all/uploads-all/1/6AcBOO2iryk

Video Jamie:  http://www.youtube.com/user/DagValiantM#play/all/uploads-all/0/bFIT_EgVXZY

 


 

 17.7.09 - přidány fotky ze Šumavy http://bajambe.rajce.idnes.cz/Agility_tabor_Jeseni_na_Sumave_5.-11.7.09/  a  Ústeckého psího festivalu http://bajambe.rajce.idnes.cz/Ustecky_psi_festival_12.7._09/


27.6.09 - agility závody "Hurá na prázdniny" Louny - dalo  se čekat že šest čistých běhů v řadě je opravdu dost, Belinka nezklamala  a hned v jumpingu si shodila tyčky pro jistotu dvě. Ve zkoušce se snažila a spadla už jen jedna tak dáma přidala sestupku na kladině. I přesto 2. místo. V agility zodpovědně zvedala nožky ale pro změnu zapomněla že slalom má 12 tyček a ne jen 10 . No asi neměla prostě svůj den . Džejmí začla jednou tyčkou v jumpingu a skončila na 3. místě. Ve zkoušce kde se šla dvakrát kladina jí jednou hupsla a bylo z toho 2. místo a v agility předvedla opravdu rychlý disc.
Na fotce úspěšná chlumecká výprava
 20.6.09 - agility závody Mimoň.Belinka se po pro ni odpočinkových borderkách dočkala a konečně si mohla taky něco zaběhnout.Asi měla velkou radost protože se fakt snažila a běhala celý den čistě s výsledkem: jumping 2. místo, SA3 1. místo a agility 1. místo. Džejmí odpočinek zas tolik nemrzel ale taky se snažila: jumping 1. místo, MA3 3. místo (s jednou chybou - zónou na houpačce) a agility disc. To mě trošku rozhodilo že se na nás přišel Dag podívat na parkur, ale úplně zbytečně, protože se nechal včas odvolat a nemotal se nám tam.

21.6.09 - benefiční agility závody Děčín. I v Děčíně Belinka pokračovala ve svojí sérii čistých běhů a dopadlo to takhle: jumping 1. místo, SA3 1. místo a agility 1. místo. Tím pádem si v součtu vyhrála start na podzimních  děčínských závodech. Džejminka si disc vybrala ve zkoušce, ale jinak běhala bez chyb -  jumping 1. místo a agility 1. místo. Takže i ona si vyhrála start na  podzim.

13.-14.6.09 - MČR BCCCZ v agility,Rozkoš u České Skalice.Dagýskovo první závody.V sobotu si sice Belinka myslela že bude taky běhat a pořád by se hrnula k parkuru, ale v neděli myslím že i ona pochopila že ne .Dag běžel závod štěňat, v sobotu tunelový běh, kde si ze samé radosti že ho konečně k něčemu pustíme  jeden tunel přeskočil a jeden si dal navíc. V neděli se běžel barelový běh a ten běžel krásně a za 1.místo si přivezl ze svých prvních závodů i svojí první zlatou medaili .

 

 

 


 

11.6.09 -  přidáno video z Dagova tréningu :http://www.youtube.com/watch?v=bwhd1WRIJZs&feature=channel_page

 


 

30.-31.5.09 - agility závody "Jahodový pohár",Kladno. Do Kladna jela už i čerstvě uzdravená Belinka, trochu jsem se bála aby se jí zánět nevrátil když nám to tam tak krásně propršelo tak kromě běhů byla většinu času v suchu v autě.  Po trénovací pauze začínala s první shozenou tyčkou až poslední běh byl čistě a na 3. místě.V neděli první běh 2. místo, zkouška 2. místo a v posledním běhu jsme si nerozuměly před tunelem až z toho byly dvě odmítnutí a tím i zkažená šance na součet. Džejmí byla zas občas mimo, měla nějaký ten disc, ale v neděli se nám na blátě úplně nečekaně povedla čistě zkouška, i se zonou . Tím pádem máme pro letošek splněno a až do února klídek. Ještě poslední jumping se Džejmince krásně povedl skoro až do konce. Slalom byl totiž skoro u pásky a po Džejmí vyjel pes sice venku za páskou ale bylo to blízko, ona se lekla a vypadla ze slalomu.


23.-24.5.09 - agility závody "Czech Open", Melchiorova Huť. Na Czech Open jsme měli přihlášené všechny pejsky, ale nakonec jela jenom Džejmí. Belinka zůstala doma se zánětem močového měchýře a antibiotikama a Elton kulhá. Závody se konaly v krásném prostředí rekreačního střediska poblíž Plzně. Počasí nám přálo možná až moc, pořád ještě mažeme spálené obličeje . V sobotu se běželo dvakrát agility a dvakrát jumping. Z těchto běhů se postupovalo do finále. Odpolední jumping + agility se zároveň počítal do družstev. Naše chlumecké družstvo v kategorii medium ve složení Miluška+Billy, Danka+Betyna a Martina+Džejmí si vyběhalo 3.místo . V neděli ráno se běžel ještě jeden jumping a agility, poslední možnost kvalifikovat se do finále. Pak už jen finále, tam se nám nedařilo, v agilitách disc a v jumpingu s jednou shozenou tyčkou 5. místo.
 


16.-17.5.09 - agility závody  "Hop trop"  Litoměřice. V sobotu se jako první běžel jumping.S holkama se nám povedl a vyhrály jsme small i medium.Elton si s jednou shozenou tyčkou doběhl pro sedmé místo a splnil si tím poslední kvalifikaci na republiku . Zkoušku doběhla a taky vyhrála jenom Belinka, která jí nepotřebuje. V agility shodila Belinka, Džejminka po odskočení zóny na kladině hupsla pro jistotu ještě jinou skočku než tu v pořadí, za to Elton doběhl krásně a čistě a bylo z toho 1. místo .  Ještě se běželo tunýlkové rodeo kde Belinka neběžela protože nevydržela na startu a za trest byla odnešena  , Elton se disknul skoro na konci kouknutím do nesprávného tunelu a Džejminka vyhrála. V neděli se začínalo tunýlkama, obě holky vyhrály, El začal nedělní sérii disků .  V jumpingu ho v tom Belinka nenechala a doběhla jenom Džejminka začala pro změnu nedělní sérii prvních míst .  Zkoušku měly holky obě čistě, takže má Džejminka druhou splněnou, hurá .  Agility Džejminka vyhrála s odskočenou zónou na áčku a Belí s Elem disc.
 

11.5.09 - dneska slaví Baruška 12. narozeniny

 


9.-10.5.09 - flyballový turnaj "Eagers Cup",Trmice. Družstvo Lavina za které závodili i Džejminka s Milanem vyhrálo 1.místo v 1. divizi .
2.-3.5.09 - 12. mistrovství republiky šeltií v agility, Letňany. Džejmí se tentokrát skoro ve všech bězích diskla, za hvězdu byla Belinka, která získala Res.CACAg  a hlavně 2. místo na mistrovství šeltií .

1.5.09 - agility závody Top Cup Outdoor,Trmice. Čtrnáct dní po Lvíčkovi pořádal náš cvičák další závody,tentokrát v Trmicích. Na Top Cupu se nám nedařilo ve zkouškách, agility už byly lepší, Belinka čistě a 2. místo a Džejmí čistě a 1. místo. Obě se tím pádem dostaly do finále.Elton shodil dvě tyčky takže finále neběžel.Ale běh se mu počítá jako kvalifikační na republiku. Potom se běžel doplňkový jumping,kde se všichni tři asi domluvili a shodili jednu tyčku.Ale Elton má splněný 9. běh na republiku. Finále běžela první Džejmí a nevyšla nám zóna a ještě jedna tyčka, ale Belinka čistě a celkově v Top Cupu 3. místo. Ještě se vyhlašovaly součty agility+doplňkový jumping kde Džejmí získala 2. místo a Elton 4. místo.

18.4.09 - agility závody Chlumecký lvíček.Na domácí půdě běhali všichni pejsci, tentokrát i veteránka Barča. V agilitách si udělala nějakou chybku a v jumpingu vynechala poslední tyčku aniž bych si všimla, asi je tak rychlá  . Ale jako jediný veterán dostala stejně cenu za první místo.Uzdravený Elton trochu zapomněl zvedat nohy a náběhy do slalomu, ale za 13. místo v agilitách má 7. splněný běh na MČR. Belinka měla taky shazovací den, v agilitách tyčku, ve zkoušce tyčku + odmítnutí ale jumping konečně čistě a 1.místo. S Džejmí jsme měly v agilitách odmítnutí a tyčku, ve zkoušce rychlý disk ve druhé díře tunelu ale jumping taky čistě a taky 1. místo.V součtu byly obě holky na čtvrtém místě.

17.4.09 - dneska  Dagýsek oslavil svoje první narozeniny:-)

 


13.4.09 - přidány fotky z prodlouženého víkendu na Šumavě.
Více fotek od Andrey zde:   http://banr.rajce.idnes.cz/Sumava/

4.4.09 - dvojzkoušky Masečín. Džejminka 2x disc

28.-29.3.09 - agility závody O Kozinův čakan Horšovský Týn. Opět závodily jenom holky  a Džejminka stále hárá takže jsme se v sobotu snad nedostaly za třetí překážku .V neděli se jí z neznámých důvodů  trochu rozsvítilo takže první agility jsme sice s dvěma chybami a odmítnutím ale dokončily.Pak už následovala jenom čistá zkouška( první na obhajobu trojek ) a čistý jumping a dvě první místa.Belinka vyhrála jumping a zkoušku v sobotu(xtá obhájená ), v agility měla tyčku, celkem tedy druhé místo v součtu.V neděli druhé místo v agility  a jumping s chybou  a  taky druhé místo v součtu.Koláče jsme tentokrát nenechali na střeše auta tak jsme si na nich mohli i pochutnat. Videa všech běhů Belinky a neděle Džejminky jsou na youtube (ta sobota by fakt byla zbytečná )

21.-22.3.09 - agility závody OPSION 003 Hradec Králové. Na OPSION jsme jeli bez Eltona ,který si doma léčí bolavou tlapku.Aby těch radostí nebylo málo konečně začala hárat Džejmí,na parkuru se to projevuje občas tak že třeba slalom nebo zóny jakoby viděla prvně :-) Přesto se nám povedlo v sobotu vyhrát agility. Za to Belinka se snažila,kromě sobotní zkoušky kde se nám povedly dvě odmítnutí a nedělního agility s jednou tyčkou měla všechno čisté.V sobotu vyhrála jumping,v agility byla třetí a v neděli vyhrála zkoušku a v jumpingu byla druhá a v celkovém součtu za oba dny taky druhá.
Videa všech běhů holek jsou na youtube.

21.3. 2009 - dneska Džejminka oslavila svoje třetí narozeniny :-)
 

22.2.09 - na stránky Klubu agility byly vloženy celkové výsledky soutěže PES ROKU 2008.Z našich pejsků nejlíp dopadla Bellinda - na krásném 6. místě z 297 small psů, Jamie 23. z 236 medíků  a i Elton si na začátku své závodní kariéry stihnul připsat nějaké bodíky:-). Bára sice po závodech normálně nejezdí,ale účast na MR veteránů jí stačila na 13. místo z 21 veteránů small:-)

14.-15.2.09 - halové závody Kladno.Po minulé zmrzlé neděli byla vytápěná hala příjemnou změnou.Podle výsledků nejvíc svědčila asi Džejmince:
Sobota: Belí - jumping 4.místo,SA3 DIS,agility DIS
           Jamie - jumping 1.místo,MA3 2.místo,agility 1.místo
        Elton - jumping 6.místo,LA2 DIS,agility 19.místo
Neděle: Belí - jumping 5. místo,SA3 9.místo,agility 2. místo
        Jamie - jumping 1.místo,MA3 DIS,agility DIS
            Elton - jumping DIS,LA2 DIS,agility ?
Po Kladně už i Jamie má splněné kvalifikační podmínky pro start na MR.Elton si sobotním pěkným čistým 6.místem v jumpingu připsal 6. kvalifikaci:-).
Videa některých našich běhů už jsou na youtube.

7.-8.2.09 - agility závody OPSION 002 Hradec Králové .Tady jsou naše výsledky:
Sobota - Belinda -jumping DIS,SA3 1. místo,agility 1. místo
        Jamie - jumping 6.místo,MA3 1.místo,agility 11.místo
              Elton - jumping 23. místo,LA2 3. místo,agility DIS
Neděle - Belinda -jumping 10.místo,SA3 DIS,agility 1.místo
        Jamie - jumping 10.místo,MA3 DIS,agility 8.místo
              Elton - jumping 14.místo,LA2 9. místo,agility DIS
Součet za oba dny:Jamie 4.místo
Belinka si splnila poslední potřebný kvalifikační běh pro start na MR.
Na videa všech našich běhů se můžete podívat na youtube.

27.01.09 - přidána první Dagova agilitní videa:

24.1.09 - do fotogalerie vloženy fotky z jedné prosincové procházky a pár fotek šeltiček a Daga z dneška
                 

12.1.09 - do fotogalerie vloženy fotky ze Silvestra  


3.-4. 1. 09 - agility závody "Posilvestrovské skotačení  o sněhovou vločku"
výsledky sobota: Martina+Belí- SA3 4.místo,jumping 2.místo,agi 6.místo
                              Martina+Džejmí- MA2 dis,jumping 16.místo,agi dis
                       Milan+Elton- LA2 4.místo,jumping 4.místo,agi dis
výsledky neděle: Martina+Belí- SA3 2.místo,jumping dis,agi 7.místo
                       Martina+Džejmí- MA2 1.místo,jumping 1.místo,agi 3.místo
                       Milan+Elton- LA2 9.místo,jumping dis,agi dis

 

 


 


 


TOPlist