Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 13.03.2012 20:32:30 

Novinky 2010

31.12.2010 - Belinka oslavila 8. narozeniny smiley

11.12.10 - agility závody "Vánoční dárek", Svojetice. Tentokrát na novém místě, v obrovské hale, spousta sněhu všude, dokonce i přímo v hale. Pejskové běhali hezky, Džejminka už se sehrává s novým psovodem-páníčkem a vyhrála jumping, Dagča jumping zaběhl taky supr, pouze s jednou tyčkou a Belinka se umístila ve všech třech bězích :-).

video Jamie jump :   http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/8FgX-7FwqHU


19.11.10 - Dnes nám přišly výsledky Briušky rentgenů na DKK a DLK  se skvělým výsledkem obojí 0/0 .smiley


13.-14.11.10 - agility závody "O Kozinův čakan", Horšovský Týn. Závody po delší době a tak trošku i po delší době bez pořádného trénování. Předsedkyně (teď už bývalá) naší ZKO nás totiž úmyslně připravila o pozemek tak momentálně trénujeme provizorně a hledáme nové prostoryfrown. Belince trénovací pauza nijak nevadila, předvedla za víkend 4 čisté vyhrané běhy a vyhrála i součty small, jeden vrácený za předčasné vystartování, ale pak čistý a jeden chybkovýyes. Džejminka a Dag běhali taky hezky, až na ten vždycky jeden malý disc měli oba pěkné běhy, ani Dagovi skoro tyčky nepadalysmiley.


26.10.10 - takovéhle pěkné dárky jsme dostali od holek ze cvičáku za posuzování na neoficiálkách v Chlumci laugh

26.10.10 - Džejminka už je po kastraci, na které byla 11.10. fit a běhá jako vítr. Na procházkách už se zas prohání s borderkama a je na ní vidět  jak moc jí pohyb chyběl. Hlavně je šťastná, že se už ve čtvrtek zbavila stehů a límce a děsného svědivého oblečku. cool

9.-10.10.10 - další závodní víkend, v sobotu jsme byli v Lounech na agi závodech  "O podzimní kvítek" . Belinka neměla svůj den, aspoň ze začátku to tak vypadalo, ale nakonec poslední běh se podařil čistě  a bylo z toho 1. místosmiley. Džejmí poprvé oficiálně s páníčkem se snažila, vyhrála zkoušku MA2 s jednou chybou a v agi měla taky jednu chybuyes. Dagýsek se diskal, ale hezky, poslední běh už ani neběžel, protože si páníček natáhl sval při běhu s Džejmčou. Tím pádem neděle v Mimoni už byla jenom dámská jízdadevil. Džejminka běhala krásně, za celý den jenom jedna tyčka ve zkoušce, kterou nepotřebujemwink. Belinka pro změnu měla čistý první běh a pak už zas dělala že nemá svůj denangle.


2.10.10 - na neoficiálkách v Chlumci závodili všichni pejsci, Briuška v kategorii baby s paničkou a ostatní v závodnících s páníčkem. Bree se povedl tunelový běh a s velkým náskokem ho vyhrála. V jumpingu si neuvědomila, že tam už sou i skočky a nějakou si vynechala a prostě tunelovalacheeky. Běhy závodníků začínaly kategorií small a Belíček fungoval jako zkušební pes, aby to v medium a large už dopadlo líp. A taky to zafungovalo. Jamie i Dag se umístili oba v obou bězíchsmiley.

25.9. - 29.9.10 - Krkonoše, Velká Úpa, chata Borůvka - na pár dnů jsme zaplnili Borůvku pejskama smiley. Briuška si vyzkoušela první dálkové trasy, měla to i s neustálým deštěm, místy i mlhou a větrem. Moc se jí to líbilo, malé holky ke konci už z počasí moc nadšené nebyly, ale Dagovi a Bree to vůbec nevadilo. Cestou domů jsme se stavěli v zoo ve Dvoře Králové. Počasí pořád nebylo nic moc tak šeltičky odpočívaly v autě, ale Dagča a Bree se byli koukat na zvířátka a projeli se i autobusem na safari. Oba se báli velkých koček a že by je nějaké zvíře nějak zaujalo to zrovna taky ne. Pár fotek z Borůvky a nějaké ze Dvora už jsou ve fotogalerii na rajčeti.

25.9.10 - agility závody  "O pohár města Děčína" - děčínské závody se tentokrát netradičně konaly v Trmicích, protože cvičákem v Děčíně se bohužel přehnala povodeň. Dagoušek si tentokrát vybral plný počet disků, Belinka se diskla v jumpingu, v agi měla jednu tyčku, ale zkoušku doběhla čistě a vyhrála jí. Zřejmě zase ví, že má novou kartu a že je třeba zkoušky plnit cheeky. Džejmí se v jumpingu přerazila o dálku, takže jedna chyba, ale i tak 3. místo. Ve zkoušce jsem riskla vedení přes slalom právě proto, že momentálně máme splněno. No nevyšlo to a diskly jsme se. Za to v agility , které bylo tentokrát hlavním během  "O pohár města Děčína"  se nám povedlo doběhnout čistě a vyhrát yes.Džejminka má tak první místo v děčínském poháru už druhý rok za sebou smiley. Ze závodů jsme jeli rovnou na prodloužený víkend do Krkonoš.


11.-12.9. 10 - XIX. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V AGILITY,ŽAMBERK - malé holky se minulý týden šetřily na tu velkou republiku a možná jim to k něčemu i bylo, běhaly obě moc hezky. Džejmí dokonce neměla za víkend žádný disc a taky získala svou první medaili z mistrovství republiky a to za nedělní jumping družstev - 2. místo hned za repre. V jednotlivcích doběhla celkem s jednou chybou a skončila na krásném 5. místě z 58 psů. Belinka se taky snažila, v sobotu v družstvech 2. místo, v jednotlivcích bohužel tyčka takže už ne moc hezká pozice do nedělního finále. V neděli v družstvech 3. místo a ve finálovém agility jednotlivců 3. místo. Celkově tedy v jednotlivcích krásné 7. místo z 59 psů a v družstvech spolu s Monikou Fantovou a šeltičkou Kelli, Andreou Písaříkovou a pudlíkem Chicem a  Renatou Mandovou a šeltičkou Sisi získala super

 2. místo v družstvech small.


4.-5.9. 10 - v sobotu jsme byli na neoficiálních závodech agility  "O Rastaváckou tlapku"  v Mostě. Šeltičky si šetří formu na příští týden na republiku  tak závodila Bree v kategorii štěňátek a Dag v kategorii závodníků. Briuška svůj běh vyhrála s vtipnou postupkou 11,76 m/s a získala svůj první pohár. Dag se v agility disknul, ale v jumpingu s jednou tyčkou a nejrychlejším časem skončil na 3. místě.  V neděli potom čekala Daga zkouška ZZO, kterou splnil s tetou Vlaďkou na výborně. A to spolu trénovali asi 4x. Videa z Mostu na Youtube.

 

 


21.8. 10 - agility závody Purina proplan cup Jičín - Džejminka už byla na závody zdravá a mohla jet, sice bez tréninku, taky to podle toho vypadalo. Přerazila se o dálku a o zónách ani nemluvím, asi zapomněla co to je. Ve zkoušce skončila na 2. místě s jednou chybou na zóně na kladině. Pro změnu onemocněla Belinka, nějaký střevní zánět. Na Dagouška bylo krapet teplo a tyčky na maximální výšce. No padaly no. Naposled si zaběhl jedničky, krásně v nejrychlejším čase až na čtyři spadlé tyčky. Příště už do dvojek, třeba tu půjde líp když to nebude tak moc rovně.


14.-15.8. 10 - flyball turnaj Happy míček Litoměřice - Džejminka o víkendu teprv dobírala léky a tentokrát na nás žádná posila ani nezbyla tak bojoval Dagýsek spolu s Adélou, Gogoušem, Jackem a v neděli i Galinou co mohli a bylo z toho 4. místo. Cíl nebýt poslední jsme splnili, neodplavali jsme, tak co víc si přát.

 


8.8. 10 - Otevřené mistrovství BCCCZ ve flyballu v Brně- tentokrát bez Džejminky, která musí být doma v klidu na antibiotikách se zánětem dělohy. Naše družstvo Lavina OMEGA muselo teda prvně běhat na vysokých překážkách, ale pejsci to všichni zvládli skvěle. Závodil Dag, nemecká ohařka Galina, maďarská ohařka Adéla, BOC Jack (Black Jack z Černobílých) , Gougou ( Detania Victory) a vypůjčená posila Flíček (Fleck for Fun Lusika). Ve třetí divizi získali krásné 1. místo.

 

 

 

 


31.7.10 - 1.8.10 - v sobotu jsme byli na závodech při LVT v Lounech. Poprvé tady závodila Bree a taky Farýsek a to v kategorii baby 7-12 měsíců. Briuška běžela krásně, jenom minula cílovou skočku. S jedním odmítnutím skončila na 2. místě. Od Faryho jsem ani nečekala že se mnou zůstane na parkuru, ale překvapil, měl taky jen jedno odmítnutí a skončil na 6. místě. Byla ještě možnost přihlásit se do tunelového běhu, který ale už běželi všichni účastníci neoficiálních závodů. No zkusili jsme ho, ale byl pro naše štěňata ještě moc dlouhý a těžký. Bree si střihla nějaký tunel navíc a Farouš pro změnu jeden vynechal. Když už jsme v Lounech byli, zaběhl si Dag na odpoledních oficiálních závodech zkoušku, která se mu povedla čistě, vyhrál jí a tím pádem má splněno pro postup do LA2. Jediný kaz na sobotě byla opravdu hodně pomalá organizace závodů, Dagouš si na svojí medaili musel počkat až do půl desáté!!! V neděli nás čekal Ústecký psí festival, kde jsme dělali ukázku agility a flyballu. Kromě toho jsme se zúčastnili i soutěže Ústecký slalomář. V kvalifikačních bězích měla Jamie úplně nejrychlejší čas ze všech, nakonec byla vyřazena Dagem. Belinka se dostala až před finále a vyřadila jí taky borderka. Mají holt delší nožičky. Vítězem Ústeckého slalomáře se stal Dag, takže měl opravdu úspěšný víkend.

 

 

Video Dag :   http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/jhc4jF0R93g

Video štěňata:   http://www.youtube.com/watch?v=tq4VZYrfBFg

 

  


17.7.10 - dvojzkoušky Louny - do Loun na zkoušky jeli běhat jenom Dag a Jamie. Belinka má zkoušky splněné, tak dělala spolu s Bree pouze hlavní fanynku. Ráno byla u nás bouřka a strašný vítr, skoro na nevylezení z domu, ale odhodlali jsme se s tím, že v Lounech možná bude líp. Taky naštěstí bylo. První přišel na řadu Dag. První zkouška skoro geniální, až na jednu shozenou tyčku, ale pořád na V takže druhá splněná do dvojek. Ve druhé chyba ve slalomu a následné odmítnutí takže VD, ale pozitivní je že nespadla žádná tyčka. A Jako třešnička na dortu se zde vyhlašovali součty, ve kterých Dag skončil na třetím místě. Jamie přišla na řadu odpoledne a byla v první zkoušce tak nějak nerozhýbaná, prostě moc neběžela, skočila do dvou tyček a tím otrávila paničku až následoval disc z nepozornosti. Před druhou zkouškou jsem jí teda řádně rozcvičila a zkoušku čistě vyhrála a tím má pro letošek taky splněno.

 

Video Dag:   http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/doJMSMr1iWY

Video Džejmí:  http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/1/nKOBlKEK7h4


30.6.10 - máme za sebou druhé kolo kvalifikaček, kde nám to zas nějak neběhalo, až  jsem to radši vzdala a druhý den už nejela. Další víkend nás už všechny čekali závody "Hurá na prázdniny" v Lounech. Tam už háravá Džejminka měla opravdu jiné zájmy, takže nám to zase moc neběhalo, nakazila snad i Belíka a Daga. Oběma holkám se ale povedl poslední běh - agility a obě ho i vyhrály. Dagýsek si odvezl tentokrát plný počet disků, Džejminka dva a Belík jeden a to ve zkoušce. V jumpingu při nedokroužené otočce spadla tyčka.


 13.5.10 - z Kutné hory už máme na youtube i videa holek, zrovna tak videa všech tří  z Lovosic, včetně nebezpečně vypadajícího Dagova nárazu do kruhu v sobotním jumpingu. Naštěstí se mu přitom nic nestalo. Následující víkend jsme strávili v Nučicích u Rudné na kvalifikačkách do reprezentace. Běhala Džejminka a byly to velké nervy. Přesto jsme získaly nějaké body. Další víkend jsme pořádali u nás na cvičáku dvojzkoušky. Belinka že má výkonnostní průkaz i s páníčkem tak běhala v SA1 a dvakrát zvítězila. Takže když bude nějaké příště už v těch jedničkách machrovat nemůžou. Dagýsek běhal hezky až na jednu drobnost - nezvedal kapku nohy. Povedlo se mu  shodit v prvním běhu 6! tyček. Ve druhém počet snížil na polovinu ale stejně. Že by tím náhlým vedrem? Vtipné je že počet účastníků i dobíhavost byla nízká takže jednou 3. a jednou 2. místo. Džejmí ze samé radosti že už není na nervních kvalifikačkách přehlížela pasti v MA3, v první zkoušce sice hupsla zónu na kladině, ale druhou už dala čistě a má letos první splněnou, zázrak snad! V neděli protože závodění není nikdy dost jsme vyrazili do Rašovic u Klášterce nad Ohří. Vedro bylo ještě větší a pan Gaga stále shazoval. Džejmí stále v euforii že to nejsou kvalifikačky dala tři čisté běhy a tři vítězství. Tím pádem druhá letos splněná MA3. Belinka změnila psovoda a v prvním běhu vyhrála a měla rychlejší čas než vítěz M Džejmina i než vítěz L. Ve zkoušce na mě už s odloženou Belinkou pořadatel přečetl jméno následující závodnice naší stájové kolegyně Petry V. Naším rozhovorem kdo teda běží se Belinka nenechala zdržovat a vyrazila. Byla vrácena a disknuta, protože poslouchat se přeci musí. Petry Bart tím zároveň získal jako jediný další závodník SA3 příležitost splnit si zkoušku bez trestných bodů za čas, které by mu Belinka mohla nadělit. Ale Bart si zřejmě nepotrpí na lehká vítězství tak se disknul na nejbližším tunelu. V jumpingu jsme si s Belinkou nerozuměly před tunelem, tak s odmítnutím 4. místo.  Tento víkend jsme měli závodit v Plzni, ale bohužel se najdou nezodpovědní lidé, kteří vypustí na cvičák kašlajícího psa a Bree tři dny po dvojzkouškách začla kašlat. Nevěděli jsme jak na tom jsou ostatní, takže sedíme doma, jelikož my nechcem být šiřitelé. Snad to ostatní zvládnou a Džejmina se bude moct zůčastnit příští týden druhého kola kvalifikaček.

 


27.5.10 - nějak nám nejdou nahrávat videa na youtube, máme resty už z pár závodů. Dneska se mi povedl nahrát Dagča z Kutné Hory, kde běžel jenom jumping, protože jsme přeučovali zóny. Ale za to je to vtipný jumping http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/jOK01uQCy_M 

 

Druhé video je Džejminky s novou hračkou - kachničkou Gagou, kterou dostal pan Gaga od kamarádek ze cvičáku. Gagá si s ní ale hlavně Džejminka, ještě si u toho bručí a vydrží to fakt dlouho  .   http://www.youtube.com/watch?v=Mkuv1uk3kJI


 

22.-23.5.10 - agility závody  "Porta Bohemica Cup", Lovosice - po trochu delší pauze opět na agi závodech. Dagča si zde měl vyzkoušet poprvé na závodech zastavované zóny na kladině a taky je hezky dělal kromě prvního běhu - hry  kdy zmateně zalehnul, byl vrácen a napodruhé zastavil. V sobotu zaběhl zkoušku na VD a vyhrál jí. Až přidám videa možná se zbaví přezdívky "pan rozbitný", kterou získal za své bolestivé látkáčové bouračky. Tentokrát neboural v látkáči, ale v kruhu, vypadalo to hodně hodně ošklivě. Naštěstí se mu tentokrát nic nestalo a parkur dokonce i doběhl. Holky běhaly střídavě, trochu se jim nelíbila místní houpačka a chtělo se jim z ní odskakovat.Obě byly za nějakou tu hupslou zónku vráceny. Ale většinou si vymýšlely ve zkouškách takže nasbíraly dost bodů, aby mohly běžet finále. Tam už se se obě moc snažily i zónečky prošlapávaly a Belinka vybojovala 3. místo a Džejminka "Porta Bohemica Cup" v mediích vyhrála.  


 8.-9.5. 10 - flyballový turnaj  Eager´s Cup, Trmice - pro nás tentokrát trochu jiný víkend. Jiný v tom, že jsme nebyli na závodech agi, ale po dlouhé době na flyballu. Teda Džejminka závodila flyball po dlouhé době a Dagýsek úplně poprvé a úplně neplánovaně. A taky skoro bez tréninku, zkoušel to na box s družstvem předtím jednou. Pak dostal flyballový zákaz, protože při agi přestal myslet.  Ale vypadli nám z družstva dva psi a my museli v pátek před turnajem vymyslet co  s tím. Nakonec teda startovalo naše družstvo Lavina Omega  ve složení Dagča, Jamie, německá ohařka Gala, borderák Gougou (Detania Victory)  a půjčená borderka Skapy (Annie z Teneriffe Gold) . Další věc, která byla opravdu jiná oproti všem závodům, kterých jsem se kdy zůčastnila, bylo to že závodníci si platili vstupné na trmický cvičák. A to 40 korun na den. Nebojte, diváci neplatili. Ale k závodění - vzhledem k nahlášenému času s úplně jinou sestavou to bylo docela napínavé. Byli jsme zařazeni do páté divize a nesměli jsme prorazit čas 20 s. Museli jsme dělat mezi psíky velké mezery což se těžko odhaduje. Naši soupeři ve finále měli podobný problém,ale nám se ten odhad nakonec dařil lépe a vyhráli jsme .Vítězem první divize se stala Lavina Alfa a Lavina Beta byla čtvrtá v páté divizi.  Belinka strávila víkend jako hlavní fanynka a divačka i když se teda tvářila, že jí to vůbec nezajímá. Bree se zase setkala se sourozenci, tentokrát s Bennym, Bethy a Billym. Dokonce způsobili hlášení upozorňující na zákaz volného pobíhání psů v areálu  - to když se chtěli trochu proběhnout.

                       naši vítězové s pohárem   

                       za fotku  ( + úvodní Dagovu) děkujeme Andree Soldánové

                                           Czechimpové na Eagersu - zleva Benny, Billy, Bethy a Bree

                                           sourozence fotil Bennyho páníček Marek Russ, děkujem


25.4. 10 - agility závody  "Kutnohorský groš"  - do Kutné hory jel Dagča jenom na jumping, protože se přeučuje zóny. Zaběhl si i kousek zkoušky a agilit, ale jenom než byla na řadě nějaká  zakázaná překážka s kontaktní zónou. Prozradil se ale, že zřejmě umí číst čísla, protože v místě kde se měl plynule disknout běžel vždycky ještě jednu překážku, která byla správně v pořadí . Belinku už přešla ta obrovská radost  z toho že jí pustili na parkur a dala tři čisté běhy - dvakrát 1. a jednou 2. místo. Jamie vyhrála agi s jedním odmítnutím a čistě jumping. Jediný disk dne byl bohužel ve zkoušce, kterou by panička nejradši . Briuška tu měla na hraní bráchu Bennyho a ségru Bibi. Jinak počasí vyšlo krásně, super cvičák uprostřed lesů,skvělí pořadatelé, ceny - hlavně ty jedlé .


17.4. 10 - Klubové mistrovství šeltií Heroltice - tentokrát měl závodní pauzu Dag, protože není šeltie . Belinka konečně po nemoci vypuštěná na parkur běhala rychle, ale bohužel u toho nečetla čísla . Výsledkem nakonec byly dva disky a jeden běh bez  zón, kdo by se s nima taky zdržoval. Hlavně ale že záda už nebolí . Džejminka vůbec neměla svůj den a povedly se jí disky tři. Byl s námi také Farýsek, který se setkal a taky vyfotil s celou rodinou. Bree zde měla svojí plavací premiéru, trošku nechtěnou, ale nemá pořád Daga slepě následovat, že . Vypadala hodně překvapeně když se ocitla ve vodě. Tak uvidíme jestli jí to neodradilo a jestli bude taky vodník  jako Dag .

 

                   Taťka Deliquent, Farýsek, brácha Neo a mamka Fíbí

           Farýsek a poloviční ségra Easy (Easter Elfie Koryfej)

dneska  slaví Dagýsek 2. narozeniny


10.4. 10 - agility závody Chlumecký lvíček - na našich závodech nám moc nepřálo počasí. Od rána pěkná zima, pak se přidal i vytrvalý déšť. Našim psům to nevadí, ale na to že jsme při Lvíčkovi pořádali zároveň i mistrovství republiky číňanů a naháčů nic moc. Moc se jim nedivím, že se jim nechtělo běhat když jim pršelo na holá záda. Dagča byl ze samého velkého organizování celý mimo, takže neběhal parkury v pořadí překážek, které vymyslela paní rozhodčí. Kolem slalomu probíhal jakoby ho nikdy neviděl. Jediný běh, který se alespoň z části povedl, byla zkouška. A i ta jen do doby než přišel na řadu slalom. Džejmí si na začátku prvního běhu - zkoušky krásně odskočila z áčka aby si vzápětí taky vybrala svojí trasu. V agilitách už ale šlapala jako hodinky a získala první místo. V jumpingu už na pěkném blátě nám spadla jedna tyčka. I tak z toho bylo v součtu agi+jump 2. místo. Potěšila mě tím, že si pamatovala povel  "pozor" pro dvojitý skok, který jsme trénovali naposledy v létě na táboře. Bylo vidět jak krásně zareagovala a přizpůsobila si skok tomu, že překážky byly blízko u sebe . Belinka neběhala, protože si před čtrnácti dny vyhodila záda a právě dokončila klidový režim.

 


6.4. 10 - Briušce už je půl roku

Přidáno video Farryho a Bree při hraní na gauči:  http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/8lKBFQQrdiQ

 


 

3.4. 10 - dvojzkoušky Masečín - i na posledních jarních dvojzkouškách se Dagýsek snažil a běhal moc hezky. Sice mu spadlo pár tyček, ale zas měl v obou bězích nejrychlejší čas .Video:   http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/_9jxeq50kaw


21.3. 10 - Dneska jsou Džejmince 4 roky

 

Narozeniny oslavila hned po ránu po svém. Při venčení před nedělními běhy v Horšovském Týně si odběhla a vrátila se s páchnoucí hnědou ozdobou na zádech . Za odměnu byla osprchována studenou vodou což už se jí asi tak nelíbilo .

 

 


20.-21.3. 10 - agility závody "O Kozinův čakan", Horšovský Týn - Dagča běhal moc hezky v sobotu, ve zkoušce měl zas nejrychlejší čas, ale tentokrát mu spadly dvě tyčky. I tak to stačilo na 3. místo. V agilitách spadla tyčka jedna a čas byl opravdu dobrý. V neděli na Dagovi byla znát únava a už se tolik nesoustředil, přeci jen to byly teprv jeho druhé dvoudenní závody. Holkám se dařilo střídavě, ale nějaký ten koláč nám vyhrály i v sobotu i v neděli. V celkových součtech byla Belinka 2. a Džejmí 3.  

Videa:

Belinka:  http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/2/cSDR932W1FE

Džejmí:   http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/1/9tUGb3Rmr1s

Dag:       http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/M-IzJUzuDqY


6.3.10 - hvězdou dnešního dne se stal Dagýsek, konečně se mu totiž podařil na dvojzkouškách v Masečíně první čistý běh a tím pádem má i první postupovou zkoušku do dvojek. Taky získal svoje první 1. místo .Druhou zkoušku doběhl na VD takže se dnes nekonal poprvé vůbec žádný disc. Briuška má dnes 5 měsíců, agility jí začíná hodně bavit. O to horší to ale je u ní se soustředěním. Začíná u tunelů pištět a pak nevnímá. No jednoduché to s ní nebude .

 

Dagovo slavné video:-): http://www.youtube.com/user/DagValiantM


3.3.10 - dneska přijel na společnou procházku Farrynek. Ze smečky byl nadšený, nevěděl koho má dřív honit. Občas si střihnul nějaký ten kotrmelec, to když se snažil běžet s borderkama. Jinak minulou neděli měl 3 měsíce, umí už hezky chodit na vodítku i v rušném centru města a učí se sedni .

Fotky z procházky zde: http://bajambe.rajce.idnes.cz/Prochazka_s_Farrym_3.3._2010/

 


27.2.10 - agility závody "O černobílou packu", Nučice u Rudné. Po delší době závodily i holky a bylo to vidět na výkonech. U Džejminky trochu víc panička nestíhala. Belinka zaběhla pěkný jumping a skončila v něm na 2. místě. Jako výhru dostala dvě lahve psího piva, chutnalo všem pejskům, včetně Farrynka . Dagýsek doběhl zkoušku poprvé s hodnocením VD, lepší se .

Video Belinka: http://www.youtube.com/watch?v=YZqWUpBXeG4

Video Džejmí: http://www.youtube.com/watch?v=7nrA8g4_TNI

Video Dag: http://www.youtube.com/watch?v=y2-bNdqmR58


20.2.10 - Dagýsek byl na dvojzkouškách v Řitce, video zde:

http://www.youtube.com/watch?v=T3tqblCIEVg


18.2.10 - přidány fotky z procházky z minulé soboty:

http://bajambe.rajce.idnes.cz/Prochazka13.2.10/


13.2.10 - přidány fotky  z Farryho návštěvy poloségry Easy (Easter Elfie Kofyfej) a ještě z Farryho návštěvy u čtyř šeltích holek v chs Berrylova krev .

http://bajambe.rajce.idnes.cz/Farry_a_kamosky/


6.2.10 - dvojzkoušky Masečín - běhal jenom Dag s páníčkem a jak jim to šlo se můžete kouknout tady :

http://www.youtube.com/user/DagValiantM#p/a/u/0/j7isn18rtrY


 30.1.10 - dnes jsme si udělali takový menší výlet do Oder a přivezli mým rodičům šeltiáčka Farryho.

 http://bajambe.rajce.idnes.cz/Farry/

 


23.1.10 - agility závody Opsion 007 Hradec Králové - kvůli tomu, že Bree je ještě malá, jsme odhlásili neděli. Vzhledem k tomu, že bylo přes den 12 stupňů pod nulou, to byl i docela dobrý nápad. Holky obě zaběhly čistě první běh - jumping a bylo z toho Belí 1. místo a Džejmí 2. místo. Pak už asi zamrzly, protože už nic nedaly.Možná proto, že se jim nechtělo ven z auta, kde se topilo.  Dagýsek byl v pátek před závodama poprvé trénovat flyball a nenechalo to na něm žádné následky. Za celý den mu spadla jedna jediná tyčka a byl pozorný a snažil se. Bree se viděla s mamkou (ta na ní čuchla a šla pryč, divný že) a nechala se od všech hladit.

 


6.1.10 - Bree už má 3 měsíce . Stále nespí,převrhuje misku s vodou,hraje si s Dagčou a  rve z něj chlupy,prostě zlatíčko. Umí sednout, lehnout, čekej a tunel

 

  http://bajambe.rajce.idnes.cz/Prochazka_7.1.2010/

 

 


28.12.09 - 2.1.10 - Silvestr Suchý důl - z Bree už je zkušená cestovatelka, takže v autě neblinká ale spí. Taky byla nečekaně čistotná a čurala venku a ne v chatě. Bohužel tohle jí domů nezůstalo, doma když je správně rozjetá zas nedoběhne ani na noviny, ale pustí to kdekoliv. Počasí nám letos moc nepřálo, dva dny dokonce propršely. V procházkách nám to samozřejmě nezabránilo, máme i nějaké fotky . Cestu domů jsme si zkrátili přes Odry podívat se na nového budoucího pejska pro moje rodiče. Je to - jak jinak - šeltička a jmenuje se Faroth z Lórienu Moravia. Když usnul, nechal se i vyfotit

 

  :   http://bajambe.rajce.idnes.cz/Silvestr_Suchy_dul_O9/

 

 

 


TOPlist